facebook

Hotel

Hotel i Restauracja Neapol ***
                - klimatyczny dwupiętrowy obiekt położony w samym sercu malowniczego kurortu Ciechocinek -

Hotel dysponuje 25 nowoczesnymi pokojami dwuosobowych, z możliwością aranżacji na pokój jednoosobowy lub z dostawką dla trzech osób. Dobra lokalizacja, specjalne pakiety i oferty promocyjne sprawiają, że o każdej porze roku goście nie będą narzekać na nudę. Bardzo korzystny klimat dla funkcji leczniczo-wypoczynkowej połączony z odnową biologiczną sprawią, że wypoczynek będzie doskonałą okazją do relaksu i regeneracji organizmu.

Hotel jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych z windą umiejscowioną przy samej recepcji, która znajduje się na poziomie bez barier architektonicznych. Dla Gości, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny przygotowaliśmy możliwość korzystania z rowerów, bilardu oraz mapę miejscowości z umiejscowionymi atrakcjami do zwiedzania. Na specjalne życzenie gości zapewniamy przewodnika (wycieczki piesze lub melexem), który odkryje przed Państwem uroki i atrakcje "Perły Uzdrowisk Polskich".

Hotel oferuje specjalne pakiety pobytowe zarówno dla gości, którzy przyjechali w celach rekreacyjnych jaki i gości biznesowych. Hotel polecany jest rodzinom z dziećmi, dla których przygotowaliśmy łóżeczko z wygodną pościelą, wanienkę, matę antypoślizgową, nocnik, dodatkowy komplet ręczników czy zabezpieczenia do kontaktów.

Hotel posiada również trzy wyodrębnione logistycznie sale bankietowo-konferencyjne. Idealnie nadające się do zorganizowania szkoleń, konferencji, bankietów, imprez okolicznościowych, urodzin, jubileuszów, obiadów weselnych i pozostałych uroczystości, które wymagają intymności, klimatu i profesjonalnej, dyskretnej obsługi kelnerskiej.

Na terenie znajduje się bezpłatny, ogrodzony i monitorowany parking dla naszych Gości oraz internet bezprzewodowy, natomiast w kompleksie zabudowy znajdują się: apteka, drogeria, sklep odzieżowy, bank.

Szczegółowy cennik hotelowy

Zapraszamy do składania rezerwacji indywidualnych jak i grupowych.
Wszelkich informacji udzielimy pod numerem telefonu: +48 54 416 02 22Recepcja Hotelu