facebook

O restauracji

 

Restauracja Neapol to miejsce zrodzone z pasji do gotowania, usytułowane w samym centrum Ciechocinka w Hotelu Neapol***.

Szef kuchni specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej sprawiając, że każdy talerz wychodzący spod jego ręki jest podróżą po kulinarnej mapie Włoch. Poza daniami kuchni włoskiej w naszym menu mogą Państwo znaleść tradycyjne potrawy polskie.

Restauracja oferuje zarówno klasyczne dania obiadowe jak i szeroki wybór sałat, burgerów, pizzy czy cały wachlarz prawdziwych włoskich makaronów. Wszystkie produkty używane w kuchni są najwyższej jakości i pochodzą wyłącznie od lokalnych dostawców, bądź są importowane z Włoch.

 

Nowoczesna, w pełni klimatyzowana sala restauracyjna mieści się na 1. piętrze budynku (w budynku jest winda). Idealnie sprawdza się zarówno przy indywidualnych odwiedzinach jak i romatycznych kolacjach czy grupowych rezerwacjach.

Restauracja jest przygotowana na rodzinne odwiedziny, zaopatrzona jest w kącik dziecięcy w którym Państwa pociechy będą mogły aktywnie spędzić czas w oczekiwaniu na dania serwowane przez kuchnię. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalne menu dziecięce.

Na sali znajdują się również wygodne kanapy na których można swobodnie i komfortowo usiąść w gronie przyjaciół, a także sala bilardowa, wyposażona w profesjonalny, certyfikowany stół turniejowy z płyty kamiennej z włoskiego łupka oraz piłkarzyki.

Latem do dyspozycji Gości są również dwa tarasy oraz trzy balkony pozwalające cieszyć się smakiem potraw na świeżym powietrzu.

 

Restauracja- Pizzeria Neapol to miejsce w którym będą mogli skosztować Państwo najlepszej pizzy w Polsce.

Receptura naszej pizzy została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych pizzerów. Nawiązanie do włoskiej tradycji tego wypieku można odnaleść nie tylko w nazwie restauracji, ale również w niepowtarzalnym i niezapomnianym smaku pizzy, w który z miejsca przenosi naszych Gości w okolice gorącej Italii.

Poza tradycyjnymi pizzami mamy do zaoferowania Państwu niepowtarzalne i niespotykane Pizze Speciale ,które składają się z unikalnych, specjalnie skomponowanych składników, które serwujemy na czterech rodzjach ciasta. Jeśli chcą Państwo skosztować tradycyjnej włoskiej pizzy zachęcamy do spróbowania naszej.

PROMOCJA

Każdemu z naszych Gości hotelowych przysługuje 10% rabatu na wszystkie zamówienia Restauracji.